Google Ads

Dobrze wykorzystana usługa Google Ads pozwala zwiększyć konwersję przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów ponoszonych na promocję. Wyobraź sobie, że od teraz masz trzy razy więcej klientów, podczas gdy wydatki na reklamę znacznie zmalały! Możesz cieszyć się większymi dochodami i przeznaczyć środki na rozwój swojej firmy. Odpowiedni dobór targetu, rodzaju promocji czy celu kampanii sprawi, że Twoja działalność nabierze rozpędu. Pozwól nam zająć się promocją Twoich produktów, a nie zmarnujesz ani złotówki!

W Polsce z Google korzysta ponad 90% osób poruszających się w Internecie. Mało osób o tym, wie, ale z poziomu reklamy Google Ads, można również uruchamiać reklamy w serwisie Youtube (który w Polsce jest drugą pod względem popularności wyszukiwarką).

Reklamy w wyszukiwarce Google, dzięki podpięciu pod Google Analytics, odznaczają się również doskonałą analityką, która pozwala optymalizować kampanie, by zwiększać ich efektywność. Nie bez znaczenia jest również elastyczność budżetowa – możesz wydać dowolną kwotę na swoją reklamę.

  1. Linki sponsorowane
  2. Reklama banerowa
  3. Reklama produktowa
  4. Reklama na YouTube
  5. Reklama w Gmail

ZAPYTAJ O OFERTĘ!