E-mail Marketing

Oferujemy kompleksowy e-mail marketing, który obejmuje kampanie tekstowe, okresowe, planowane w czasie, jednorazowe. Odpowiednio optymalizujemy czas wysyłki, żeby przekaz był jak najbardziej efektywny. Odbiorcy otrzymają więc Twoje wiadomości w porach, w których maile są najchętniej otwierane. Dzięki odpowiednim testom można będzie sprawdzić, czy Twoje wiadomości nie zostaną uznane za spam.

Twoja kampania e-mail marketingowa zostanie odpowiednio stargetowana, żeby dotrzeć do osób, które naprawdę są zainteresowane ofertą Twojej firmy. Warto skupić się na tych odbiorcach, którzy otworzyli co najmniej 75% przesyłanych do nich maili i na odbiorcach klikających w linki w wiadomościach. Będziesz miał możliwość wziąć pod uwagę również miejsca zamieszkania odbiorcy lub czasu pojawienia się w bazie adresowej. Każda wiadomość zostanie maksymalnie spersonalizowana (np. zwracanie się do odbiorcy po imieniu), przez co przekaz stanie się bardziej osobisty i bezpośredni.

Efekty każdej kampanii możesz dokładnie przeanalizować dzięki obszernym raportom. Pozwoli to na sprawdzenie ich rezultatów i umożliwi wytypowanie tych obszarów, które należy poprawić.

  1. Strategia E-mail marketingowa
  2. Projektowanie i tworzenie wiadomości
  3. Analiza wyników

ZAPYTAJ O OFERTĘ!